Ky krem pastrues përmban keratinën e perimeve e cila depërton në zemër të fibrave për të rindërtuar në thellësi strukturën e saj, vajrat baobab dhe buriti mbushin fibrat me fuqinë e tyre të jashtëzakonshme ushqyese për një dëmshpërblim unik. Përmban gjithashtu nxjerrjen e Saponaire i cili pastron butësisht flokët dhe lëkurën e kokës.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.