Subcategories

  Filtrat aktiv

  PROSTAMAX

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 500 LekëÇmimi 1 350 Lekë -10%
  Shtoni në shportë
  Availability: Out of stock

  Zgjerimi i prostatës dhe parandalimi i humbjes së flokëve: Bimët kanë një efekt të fortë anti-inflamator në veshkat, infeksionet e traktit urinar dhe zmadhimin e prostatës. Nxitja e prodhimit të hormonit seksual mashkullor, Testosteroni, mund të ndihmojë në parandalimin e humbjes hormonale të flokëve, tullacit, impotencës, ndarjes së qelizave të prostatës dhe ndarjes. Redukton dëmtimin e testikujve

  Product added to compare.