Last Product Reviews

Produktet më të shitura

Florence Serum Vitamin C & Acid Hialuronik 60ml

0 1 2 3 4 3 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 500 LekëÇmimi 2 250 Lekë -10%
Availability: Out of stock

60ML Serum Organik me Vitamina C dhe Acid Hialuronik për Konturën e Syve, Fytyrës dhe Qafës.

 • ✅ Serum Bio për Fytyrën me Acid Hialuronik 100% të Pastër.
 • ✅ Organike me Vitaminë C dhe E.
 • ✅ Me agjentë të njohur anti-rrudhë, anti-spot dhe anti-plakje.
 • ✅ Rezultate të shkëlqyera për konturi syve dhe me Dermaroller.
 • ✅ Prodhuar në Itali.

Florence Krem Retinol & Acid Hialuronik 100ml

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 900 LekëÇmimi 2 610 Lekë -10%
Availability: Out of stock

100ml Krem Fytyre Bio me Retinol dhe Acid Hialuronik nga Florence Organics 

 • ✅ Krem Bio për Fytyrën me Retinol & Acid Hialuronik 100% të Pastër
 • ✅ Kontur i syve me Vitaminë C / E dhe Aloe Vera
 • ✅ Me agjentë të njohur anti-rrudhë, anti-spot dhe anti-plakje.
 • ✅ Krem hidratues nate.
 • ✅ Testuar Dermatologjikisht 
 • ✅ Prodhuar në Itali

Florence Qumesht pastrues me Acid Hialuronik &...

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 250 LekëÇmimi 1 800 Lekë -20%
Availability: Out of stock

Projektuar për nevojat e lëkurës së ndjeshme, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës për përdorim të përditshëm. Për pastrim të plotë, një pastrues i fytyrës ose pastrues puçrra nuk janë më të nevojshëm: Qumështi pastrues i Florence heq përbërjen dhe papastërtitë pa ndryshuar ekuilibrin hidrolipidik. 

Florence Krem Kunder Rrudhave me Sekrecion...

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 500 LekëÇmimi 3 150 Lekë -10%
Availability: 14 In Stock

Florence Kremi Kunder Rrudhave i bazuar në sekretimin e kërmillit është një locion kremoz me një strukturë të lehtë dhe të butë të pasur me përbërës aktivë: sekretimi i kërmillit, acidi hialuronik, ekstrakti organik i gojit, vaji i arganit, trëndafili i damaskut, peptidi anti-plakje, vaji i avokados, arginina dhe vitaminat C dhe E. Krem kundër plakjes me efekt hidratues, ushqyes dhe rigjenerues. Përbërësit që përmban ndihmojnë në zvogëlimin e acarimit, rrudhave, puçrrave, shenjave, skuqjeve, strijave dhe njollave të lëkurës për shkak të plakjes ose diellit. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato të ndjeshme.

Availability: 20 In Stock

DR. GRANDEL PROTECTION HAND mbron, rigjenerohet dhe zbutet me një kompleks natyral përbërësish aktivë të bërë nga lule të egra indigjene si gentian, trëndafil alpin, arnika, centaurium dhe më shumë. Aminoacidet me bazë perimesh sigurojnë lagështi të pasur, me jetëgjatësi, duke e bërë lëkurën të ndjehet e butë kadifeje.

Florence Tonik Bio për Fytyrën 250ml

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 500 LekëÇmimi 2 000 Lekë -20%
Availability: Out of stock

Florence Tonik Bio për Fytyrën është një produkt inovativ, i projektuar për të përsosur pastrimin e make-up, për të hequr gjurmët e gurit gëlqeror nga uji duke ekuilibruar pH dhe duke e bërë kështu lëkurën të gatshme për trajtime me kremra kundër rrudhave.

VICHY - IDÉALIA DAY CREAM - MIX

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 500 LekëÇmimi 4 050 Lekë -10%
Availability: 59 In Stock

Krem ndriçues për çdo moshe pavarësisht nga lloji dhe toni i lëkurës. Në dispozicion për lëkurë të thatë ose normale / të kombinuar. Pasuria e një krem me lehtësinë e një xheli, për t'i dhënë lëkurës shkëlqim të menjëhershëm. Si kremozë ashtu edhe i gazuar, ky krem hidratues ndriçues shkrihet në lëkurë dhe menjëherë lëkura ndihet më e butë.

Availability: 9 In Stock

Oximeter MDK, Aparat Per Matjen E Nivelit Te Oksigjenit Ne Gjak Dhe Pulsit

 • Certifikim Gjerman, miratuar nga FDA
 • Ekran OLED për lexim të lehtë, i rregullueshëm nga 4 drejtime
 • Monitorimi i gjumit deri në 8 orë
 • Ekran simultan për testimin e vlerës dhe bargrafit
 • Treguesi i tensionit të ulët të baterisë
 • Fikja automatike: Fikja automatike 8 sekonda
 • Shumë e lehtë: peshë vetëm 2.2 oz me 2 bateri alkaline AAA (bateritë nuk përfshihen)
 • Përshtatet me çdo madhësi të gishtit
Product added to compare.