ELAXA 

Shtese ushqimore me perberje bimore si : aloe vera,angjinare, levore e rhamnus frangula

  • ka efekt te bute laksativ dhe ndihmon ne jashteqitjen ne rastet e konstipacionit.
  • ndihmon metabolizmin dhe tretjen.
  • ndihmon floren gastrointestinale dhe qeteson stomakun.

Perdorimi:

1-2 tableta ne dite ne mbremje,pas ushqimit

Paketimi permban 20 kapsula.

1 Artikulli

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

1 produkt tjetër në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.