Neceniol 800

Ne rekomandojmë të merrni një qese në ditë të tretur në një gotë ujë, mundësisht midis vakteve.

Përziejeni për rreth 1 minutë derisa të merret një pezullim homogjen.

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë, në temperatura që nuk i kalojnë 25 gradë.

Mbajeni larg fëmijëve të moshës nën tre vjeç.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Shtesat nuk synojnë të zëvendësojnë një dietë të larmishme, të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Nëse jeni duke u trajtuar me ilaçe hipoglikemike, këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni produktin.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.