Përbërësit

  • Fruktoz
  • Lichen Islandeze (Cetraria islandica Ach.) tallo E.S.
  • Acetilcisteinë
  • Melaleuca (Melaleuca alternifolia Cheel) M.D
  • Shije Portokalli

Paralajmërime

Mos u jepni fëmijëve nën 3 vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Mbajeni larg fëmijëve të moshës nën tre vjeç. Produkti nuk është një zëvendësues për një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Informacion shtese
Confezionamento

20 bustina nga 3,5 g.

Dose consigliata1-3 bustine ne dite.
Quantitativi medi
per dose giornaliera
Quantitativi medi per la dose di 1 bustina: Lichene islandico tallo E.S. 400 mg, N-acetilcisteina 200 mg, Melaleuca M.D. 25 mg (di cui olio essenziale 12,5 mg).
924273358
12 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

6 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.