Power Health Oliviotic

Ulliri është një dhuratë e natyrës që për shekuj me radhë ka qenë një aleat i njeriut duke ofruar përfitimet e tij unike. Ajo lulëzon në vendet e Mesdheut dhe përdoret plotësisht si një frut dhe gjeth. Gjethet e ullirit sigurojnë lëndën ushqyese polifenolike oleuropein, si dhe një përzierje të përbërjeve me përbërësit kryesorë hidroksitirosol dhe acid helenolik. Këto të fundit absorbohen lehtësisht dhe bio-disponohen në trup. Këto përbërje janë kryesisht për shkak të veprimeve biologjike të ekstraktit të gjetheve të ullirit.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

6 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.