BioNike Defence Dermolenitivo Shampoo

Si të përdorni:

Vendoseni në flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht edhe në lëkurën e kokës. Lëreni të veprojë për disa minuta para se ta shpëlani.

Komponentët:

Pro-Vitamina B5 (panthenol): mbron boshtin e flokëve dhe ka një veprim zbutës në lëkurën e kokës, edhe nëse është i irrituar.

Ekstrakti i zambakut të ujit: me një veprim qetësues, zvogëlon çdo acarim.

Aloe vera: ka një veprim mbrojtës dhe zbutës, veçanërisht i dobishëm në rastin e lëkurës së ndjeshme dhe lehtësisht të irritueshme.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

4 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.