Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Avene koncentrat kundër skuqjes është e përqëndruar me lëndë aktive që veprojnë në skuqjet e lokalizuara duke dhënë komfort dhe zbutje.

  • Falë ekstraktit të Ruscus, përmirësohet mikroqarkullimi i gjakut; enët e vogla të gjakut dhe skuqjet reduktohen.
  • I pasur me Ujë Termal Avene me veti zbutëse dhe anti-irrituese, ky emulsion qetëson menjëherë irritimet dhe ndjesinë e nxehtësisë.
  • I butë dhe hidratues, lëkura është e mëndafshtë në prekje.
1 Artikulli

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.