Bionike Triderm Lenil+

Produkti ka një efikasitet terapeutik që përfaqëson një trajtim alternativ ndaj kortizonit kundër eritemës dhe ekzemës si në moshën e rritur ashtu edhe te fëmijët.

Bionike Triderm Lenil + lejon një ulje efektive të skuqjes, kruajtjes dhe pranisë së flluskave tashmë pas 2 ditësh nga aplikimi i parë, duke sjellë një përmirësim të kushteve të përgjithshme.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.