• -10%
    LRP- ROSALIAC UV LEGER La Roche-Posay - 1

Trajtimi i mbrojtjes së trefishtë:

*Forcon murin e enëve të brishta

*Forcon lëkurën kundër irrituesve të jashtëm dhe variacioneve klimatike

*Mbron lëkurën nga rrezet UV, faktorët rëndues të skuqjes

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.