• -10%
    LRP- Rosaliac UV Riche Anti-Redness La Roche-Posay - 1

Rosaliac UV Riche Anti-Redness

Kujdesi për lëkurën 100% hipoalergjikisht

Jo-komedogjene

Përqendrim i lartë i ujërave të zgjedhura me burim termik

Minimal dhe aromë

Testuar në lëkurë të ndjeshme

Efektiviteti

Një produkt i kujdesit ditor për të hidratuar dhe rehatuar lëkurën dhe për të ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së skuqjes. Një sistem i patentuar i filtrit Mexoryl XL ofron mbrojtje SPF 15 dhe UVA. Ai gjithashtu përmban Ujë Burimi Termik La Roche-Posay.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.