Filtrat aktiv

Chicco - Sapun Hidratues

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 220 LekëÇmimi 209 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Sapuni Baby Baby Moments me formulën e tij hidratuese dhe hidratuese ushqen lekuren e foshnjës. Të gjithë përbërësit janë me origjinë vegjetariane për t’i bërë momentet e larjes së foshnjës sa më të butë. 

Product added to compare.