• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh
 Fluid mbrojtës me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave. Efekti i te cilit lidhet me perbersit si:
  • Kompleksit Global Protect & Energy Kompleks me spektër të gjerë mbrojtjeje (UVA, UVB, Infrared dhe dritës së dukshme) + Pro taurine: për lëkurë të mbrojtur dhe të energjizuar.
  • Acid Hialuronik – për hidratim intensiv dhe lëkurë të butë
  • Peptide aktivizuese të nxirjes: aktivizojnë prodhimin e melanines duke ofruar nxirje intensive.
PERDORIMI:
 Aplikoni një sasi të mjaftueshme në fytyrë dhe dekolte përpara ekspozimit në diell. Ri-aplikojeni sa herë që eskpozoheni në diell. 
100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.