Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Teksture fluide me  veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave.Formule e pasur me acid hialuronik,ekstrakte te arres se kokosit,jasmin,bergamot.Tekstura eshte e pershtatshme per cdo tip lekure.Nuk le ndjesi te bardhe apo yndyrosje.Fale pigmenteve natyrale ben uniformizim te ngjyres se lekures.

PERDORIMI:

Aplikojeni ne fytyre dhe qafe para ekspozimit ne diell.Riaplikojeni  te pakten cdo 2ore.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.