Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Mbrojtje e lartë nga dielli me ngjyrë për lëkurë të ndjeshme normale, mikse dhe të yndyrshme.

Ky emulsion i lehtë, i padukshëm dhe jo i yndyrshëm i Avene, është rezistent ndaj ujit dhe djersës.

Mbron nga rrezet UV dhe është i qëndrueshëm në lëkurë. Pigment natyral në lëkurë.

I pasur me ujë termal Avene me veti zbutëse dhe qetësuese dhe Pre-tocopheryl me veti antioksidante.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.