Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkura të ndjeshme.

Anti rrudhë. Rezistente ndaj ujit. Pa silikon. Mbrojtje me spektër të gjerë nga rrezet UVB-UVA

Anti oksidant Pre-tocoferil, me veti anti oksidante, mbron qelizat nga radikalet e lira.

Uji termal Avene, ka veti zbutëse dhe kundër irritimit.

Ascofillina TM, përbërës aktiv kundër rrudhave, së bashku me kompleksin Sunsitive® protection kontribuojnë kundër foto-plakjes.

Transparent në aplikim, përbërja e saj është e lehtë dhe fluide, mbron dhe hidraton lëkurat e ndjeshme.

Tubet me dozim: praktik, lejon që të përdorni sasinë e duhur të produktit.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.