Ascofillina TM, përbërës aktiv kundër rrudhave, së bashku me kompleksin Sunsitive® protection kontribuojnë kundër foto-plakjes. Transparent në aplikim, përbërja e saj është e lehtë dhe fluide, mbron dhe hidraton lëkurat e ndjeshme. Tubet me dozim: praktik, lejon që të përdorni sasinë e duhur të produktit.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.