Teksture fluide me  veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave.Formule e pasur me acid hialuronik,ekstrakte te arres se kokosit,jasmin,bergamot.Tekstura eshte e pershtatshme per cdo tip lekure.Nuk le ndjesi te bardhe apo yndyrosje.Fale pigmenteve natyrale ben uniformizim te ngjyres se lekures.

PERDORIMI:

Aplikojeni ne fytyre dhe qafe para ekspozimit ne diell.Riaplikojeni  te pakten cdo 2ore.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.