Mbrojtje shumë e lartë e spektrit të gjerë (UVA + UVB) dhe dëmtime të caktuara nga Infrared-A dhe ndotja.

Testuar nën kontroll dermatologjik në lëkurë të ndjeshme dhe reaktive.

Testuar nën kontroll oftalmologjik në sy të ndjeshëm dhe në zonën e syve.

Testuar në bartës të lenteve të kontaktit.

3337875588560
99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.