• -10%
    LRP - ANTHELIOS XL 50+ La Roche-Posay - 1

Mbrojtje shumë e lartë e spektrit të gjerë (UVA + UVB) dhe dëmtime të caktuara nga Infrared-A dhe ndotja. Testuar nën kontrollin dermatologjik. Për lëkurën e ndjeshme. Lëkura intolerante ndaj diellit.

3337875546430
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.