• -10%
    Vichy - Mattifying 3-in-1 SPF50+ 50ml Vichy - 1

Trajtim ditor matifikues 3 në 1 ka nje veprim  antioksidant kundër ndotjes dhe stresit oksidativ, siguron një efekt mat dhe forcon barrierën e lëkurës.

I pasur me argjilë jeshile dhe ujë termal Vichy, mbron lëkurën nga rrezet UV dhe kontrollon prodhimin e yndyrës gjatë gjithë ditës.

Teksturë e lehtë, që përthithet shpejt, me efekt kundër shkëlqimit për një lëkurë të pastër dhe më të butë.

PERDORIMI

Aplikoni produktin para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës. Evitoni zonën rreth syve.

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.