• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Spray për fëmijë SPF 50+

3 500,00 Lekë
3 325,00 LekëRuaj 5%

SPRAY PER FEMIJE SPF 50+

Sasia

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurën e ndjeshme të bebes ose fëmijës, për trupin dhe fytyrën.

Pa parfum. Rezistente ndaj ujit. Pa silikon.

Mbrojtje në spektër të gjerë të rrezeve UVA-UVB.

I përgjigjet të gjithë kërkësave: efikasitet, mbrojtje dhe pëlqyeshmeri në përdorim.

Përmban Pre-tocopheryl, me veti antioksidante, për një mbrojtje qelizore kundër radikaleve të lira.

100 Artikuj