• -5%
    Mustela Lait Après-Soleil Mustela - 1

Mustela Lait Après-Soleil

Përmbajtja hidratuese e dua e Perséose d'Avocat, një brez natyre aktive këtu përforcon barriera cutanée dhe préserve également la pasuri të qelizave. Përmbajtja është elementi i l'uile d'avocat, une huile naturelle brevetée qui aid à restaurer and protéger le film hydrolipidique, ainsi que du beurre de karité, origjina naturelle qui nourrit dhe apaise la peau. Ce soin après-onlyil permet d'hydrater, d'apaiser et de rafraîchir instantanément la peau de vos enfants dès application son. Elle laisse la peau dyshe, e shkëlqyeshme dhe e shoqërueshme, shoqëruar nga një parfum doux et délicat. Tekstet e lëngëta dhe légère krijojnë një zbutje të lehtë dhe zbukurime të efektit aucun sur la peau. Formulë pa alkool, pa paraben, pa fenoksieetanol. Hipoalergjik. Testé kliniquement. Pas dushit ose banjës, vendosni qumështin pas diellit në fytyrë dhe trup dhe masazhojeni lehtë për të lehtësuar depërtimin e trajtimit.Mund të përdoret në të gjitha pozicionet, madje edhe me kokë poshtë, për aplikim të shpejtë në të gjithë trupin. Tregues: Kujdes qetësues dhe hidratues pas diellit, fëmijë dhe foshnje.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

7 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.