Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Qumësht mbrojtës (SPF 30) për trupin me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave. Ky qumësht përmban një sistem global mbrojtës dhe energjizues:

  • Ka një mbrojtje të patentuar kundër rrezeve UVA, UVB dhe rrezeve infra të kuqe.
  • Ka një sistem pro-taurinë që kap radikalet e lira të prodhuara nën veprimin e rrezeve UV për ti transformuar në taurinë, një aminoacid natyror i cili mbron mitokondrinë, burimin e energjisë qelizore.
  • Përmban acid hialuronik i cili krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe një efekt të thellë hidratimi; lëkura është e qetë dhe e shëndetshme.
  • Peptidet aktivizojnë prodhimin e melaninës duke ofruar nxirje intensive.

PERDORIMI:

 Aplikojeni në lëkurë para ekpozimit në diell. Rivendoseni çdo 2 orë. Mos rrini gjatë në diell !!!

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.