• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Vaj për mbrojtjen nga dielli SPF 30

3 400,00 Lekë
3 230,00 LekëRuaj 5%

VAJ PER MBROJTJE NGA DIELLI SPF 30+

Sasia

Mbrojtje e lartë nga dielli për lëkurat e ndjeshme. Rezistente ndaj ujit.

Mbrojtje me spektër të gjerë për rrezet UVB-UVA.

Hipoalergjik dhe jo komedogjenik.

Pa paraben Përmban Pre-tocoferil, me veti anti oksidante.

Teksturë që nuk ngjit, e lë lëkurën të butë me ndjesi të mëndafshtë.

100 Artikuj