• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Bioderma Photoderm Max SPF 50+ Sun Mist është një spraj me mbrojtje shumë të lartë nga dielli. 

Eshtë ideale për lëkurat e ndjeshme, duke formuar një barrierë dhe mbrojtur lëkurën nga rrezet UVA/UVB. Që nga aplikimi, ju ofron një freski të menjehershme freskie dhe nuk lë shenja të bardha. 

Spraj shumë i thjeshtë, nuk ka nevojë të shpërndahet me dorë. 

Hipoalergjik. Jo komedogjenik. 

  • I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato me të ndjeshmet. 
  • Ideal për atletët dhe aktivitet e jashtme, me një teksturë që është shumë e përshtatshme për meshkujt dhe zonat me qime. 
  • Për të gjithë familjen; fëmijët mbi 3 vjeç dhe të rriturit. 
100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.