• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

BIODERMA – Photoderm Spray (SPF 30)

4 320,00 Lekë
4 104,00 LekëRuaj 5%

PHOTODERM SPRAY SPF 30+

Sasia

Mbrotje e lartë nga dielli për trupin për lëkura të ndjeshme.

Me një kombinim dermatologjik të filtrave anti-UVA dhe anti-UVB, Photoderm Max ofron mbrojtje optimale ndaj rrezeve UV e kombinuar me mbrojtje të brendshme biologjike: patentën ekskluzive Cellular Bioprotection.

Kjo patentë aktivizon mbrojtjen natyrale të lëkurës, mbron qelizat nga plakja e parakohshme e lëkurës.

Teksturë e butë, pa ngjyrë, nuk lë shenja të bardha, nuk yndyros.

Pa paraben. Hipoalergjik. Jo komedogjenik. Fotostabël. Tolerancë ekselente.

100 Artikuj