Spraj shumë i thjeshtë, nuk ka nevojë të shpërndahet me dorë. 

Hipoalergjik. Jo komedogjenik. 

I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato me të ndjeshmet. 

Ideal për atletët dhe aktivitet e jashtme, me një teksturë që është shumë e përshtatshme për meshkujt dhe zonat me qime. 

Për të gjithë familjen; fëmijët mbi 3 vjeç dhe të rriturit. 

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.