Ajo ushqehet në thellësi, duke siguruar hidratim dhe zbutje në mënyrë që të mbajë të gjalla ngjyrat e tatuazheve.

VETITË:

• siguron një spektër të gjerë mburojë UVB-UVA (mbrojtje shumë e lartë) dhe rehati maksimale në lëkurë

• mbron ngjyrat e tatuazheve duke krijuar një film rezistent ndaj ujit

• kryen një veprim të fortë elastik për një lëkurë më të shëndetshme.

E PITRSHTATSHME P FORR: Lëkurë me tatuazhe - Fotoprotektim në rast rrezatimi intensiv diellor.

8050444857779
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.