• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

KREM  BB fluid SPF 50  eshte nje krem me mbrojtje te larte qe vepron me efikasitet fale sisitemit filtrues UVA dhe UVB. Ky emulsion mbron kunder djegieve, parregullsive te pigmentit (njollave) dhe plakjes se parakohshme.
Formula e saj me ngjyre uniformizon dhe i jep shkelqim lekures suaj.
I pershtatshem per lekura mikse ne te yndyrshme.
I pasur me uje termal Vichy, me veti zbutese dhe rigjeneruese.

10 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.