Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Emulsion mbrojtes me spf 30+ i pershtatshem  per lekurat mikse dhe te yndyrshme.Mbron lekuren  kunder djegieve, parregullsive te pigmentit dhe plakjen e parakohshme te lekures.
E pasur me uje termal Vichy, me veti zbutese, forcuese dhe rigjeneruese.
PERDORIMI:

Aplikojeni para ekspozimit ne diell. Riaplikojeni disa here gjate dites.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.