• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Krem dielli me mbrojtje të lartë SPF 50, që mbron lëkurën e ndjeshme të fytyrës nga efektet plakëse të diellit.

Kremi permban:

  •  antioksidantë, përfshirë çajin e zi, Vitaminë C dhe ujë termal Vichy, kjo formulë lufton shenjat e dukshme të plakjes si shfaqja e rrudhave, humbja e elasticitetit dhe shkëlqimit.
  • Mbrojtje shumë e lartë SPF 50
  • Mbron lëkurën nga efektet plakëse të diellit
  • E përshtatshme për lëkura të ndjeshme
  • Teksture jo e yndyrshme

PERDORIMI:

Aplikoni një sasi të mjaftueshme para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës. Shmangni zonën rreth syve.

3000 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.