• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Krem dielli me ngjyrë me faktor mbrojtës SPF 50+. Ka veprim te trefishtë kundër njollave në lëkurë:

Zbeh, korrekton dhe parandalon.

Teksturë jo e yndyrshme.

I përshtatshëm për te gjithë tipet e lëkurave.

Mbulim i menjëhershëm i njollave të errëta për një pamje uniforme. Njollat korrektohen ditë pas dite. Gjithashtu parandalon krijimin e të rejave.

Pa paraben.

Hipoalergjik

PERDORIMI

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.