• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Paketim familjar,mbrojtje diellore me faktor tё lartё SPF 50.

E pёrshtatshme pёr lёkurё sensitive.PERDORIMI:

Aplikoni pёrpara ekspozimit nё diell. Riaplikojeni shpesh dhe butёsisht,veçanёrisht pas notimit.

10 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.