Për lëkurë me vaj, gjithashtu i përshtatshëm për lëkurë të prirur për puçrra të ndjeshme ndaj shenjave të shkaktuara nga rrezet UV dhe reagimet post-diellore (efekti i kthimit). Për intensitet ekstrem diellor. Fotostable. Jo-komedogjene.

3337875651196

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.