Krem dielli me ngjyrë me faktor mbrojtës SPF 50+. Ka veprim te trefishtë kundër njollave në lëkurë:

Zbeh, korrekton dhe parandalon.

Teksturë jo e yndyrshme.

I përshtatshëm për te gjithë tipet e lëkurave.

Mbulim i menjëhershëm i njollave të errëta për një pamje uniforme. Njollat korrektohen ditë pas dite. Gjithashtu parandalon krijimin e të rejave.

Pa paraben.

Hipoalergjik

PERDORIMI

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

100 Artikuj

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Nuk me shfaqen me njolla qekur e kam perdorur

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Ky esht kremi kunder diellit me i mir me qe km provuar nuk është vajor, ka ngjyre qe duket shum natyrale. E perdore cdo dite dhe me mbron nga njollat qe me krijohen he lekure.


<b>50</b>

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Nuk me shfaqen me njolla qekur e kam perdorur

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Ky esht kremi kunder diellit me i mir me qe km provuar nuk është vajor, ka ngjyre qe duket shum natyrale. E perdore cdo dite dhe me mbron nga njollat qe me krijohen he lekure.


<b>50</b>
Product added to compare.