• -10%
    VICHY - CREAM SPF 50+ 50ml Vichy - 1

Krem  mbrojtes me spf 50+ i pershtatshem  per lekurat normale dhe te thate .Mbron lekuren  kunder djegieve, parregullsive te pigmentit dhe plakjen e parakohshme te lekures.
E pasur me uje termal Vichy, me veti zbutese, forcuese dhe rigjeneruese.
PERDORIMI:

Aplikojeni para ekspozimit ne diell. Riaplikojeni disa here gjate dites.

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.