Formula e saj e ngjyrosur BB rrit dhe ndriçon fytyrën.

I pasur me ujë termik Vichy me veti qetësuese dhe tonifikuese.

Pa paraben. Hipoalergjik. Rezistent ndaj ujit.

Aplikoni para ekspozimit në diell, rinovoni shpesh dhe bujarisht aplikimin, veçanërisht pas djersitjes ose larjes.

Treguesi: Mbrojtje nga dielli me lyerje të lartë. Kombinim i ndjeshëm ndaj lëkurave me vaj.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.