FREZYDERM SUN SCREEN COLOR VELVET SPF 30+

FREZYDERM – SUN SCREEN COLOR VELVET SPF 30+ është i përshtatshëm për:

lëkurë fotosensitive

lëkurat me nishane dhe shenja

parandalimi i fotografimit

mbrojtje nga çngjyrosjet e lëkurës

çdo moshë dhe çdo lloj lëkure.

Karakteristikat themelore

Frezyderm Sun Screen Color Velvet Face SPF30 është rezistent ndaj ujit.

Lejon lëkurën të marrë frymë.

Me strukturë jo të yndyrshme.

Pa aromë dhe paraben.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.