Frezyderm Sun Screen Color Second Skin SPF 50+

Ky krem gjithashtu parandalon fotoplakjen e shkaktuar nga ekspozimi në diell. Ngjyra e kremit përshtatet me të gjitha tonet e lëkurave për të ofruar mbulimin perfekt.

Aplikoni rregullisht në të gjitha zonat e ekspozuara 20-30 minuta para ekspozimit në diell. Ripërdoreni cdo dy orë dhe menjëherë pas notit ose fshirjes me peshqir.

Mbulim i lehtë dhe diskret

Ndjesi e mëndafshtë

Lëkura është e matifikuar për 6 orë, absorbon yndyrën

Zbut pamjen e rrudhave

Rezistent ndaj ujit

Teksturë jo e yndyrshme

E testuar dermatologjikisht

Pa paraben dhe parfum

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.