Frezyderm Sun Screen Second Skin SPF 50+

Aplikoni rregullisht në të gjitha zonat e ekspozuara 20-30 minuta para ekspozimit në diell.

Ripërdoreni cdo dy orë dhe menjëherë pas notit ose fshirjes me peshqir.

Parandalon shenjat e foto-plakjes dhe mbron kundër diskolorimit të shkaktuar nga ekspozimi në diell.

Ndjesi e mëndafshtë

Pamje mat për 6 orë

Pa gjurmë të bardha

Rezistent ndaj ujit

I jep frymëmarrje lëkurës

Teksturë jo e yndyrshme

E testuar dermatologjikisht

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.