Korff Sun Secret Face Gel Spf 50+

Pasuruar me Kompleksin e Sigurt të ADN-së, Acid Hialuronik, Aloe vera, Allantoin dhe Panthenol, i jep rehati dhe hidratim lëkurës së ekspozuar në diell.

I papërshkueshëm nga uji.

Pa derivate gruri.

Jo komedogjene.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe palladium

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.