Nivea Sun Anti-Wrinkle Sunscreen SPF 50

Karakteristikat:

parandalon djegiet e lëkurës së ndjeshme përballë rrezeve të diellit

neutralizon radikalet e lira dhe ngadalëson efektet e tyre të dëmshme në lëkurë

siguron lëkurën me të gjithë hidratimin dhe lëndët ushqyese që i duhen

parandalon parregullsitë në pigmentimin e lëkurës

ndihmon në luftën kundër vijave të holla dhe rrudhave

testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.