Pharmamed HERBILEX

Dozimi:

Përdorimi i brendshëm:

Rekomandohet të hidhni 10-20 pika në çaj të nxehtë ose në një kub sheqeri 4 herë në ditë.

Përdorimi i jashtëm:

Rekomandohet të fërkoni pika të paholluara në lëkurë disa herë në ditë në zonën e prekur. Për dhimbje koke dhe ftohje, mund të përdoret si thithës. Në rast dhimbje dhëmbi, hidhni disa pika në zgavrën e dhëmbit dhe mishrat përreth.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.