SELENOGIN 

Kapakët Selenogin 60 është një produkt natyral

bazuar në Gingko Biloba dhe Selenium të nxjerrë nga arra Brazil (ekstrakt Bertholletia excelsa). Përbërësit aktivë të Gingko Biloba dhe Selenium përmirësojnë rrjedhën e gjakut në tru dhe gjymtyrë dhe kanë veti antioksiduese. Përdorimi i tij rekomandohet për trajtimin e tringëllimës në veshët (zhurma në vesh).

Selenogin favorizon aktivitetet antikoagulante në trup. Ul presionin e gjakut, përmirëson kujtesën dhe përqendrimin, shikimin dhe dëgjimin. Selenogin rekomandohet për marramendje. Rekomandohet për shërim pas sulmeve në zemër. Ajo rrit performancën seksuale.

Ndihmon në dëshminë e fshatit:

Përmirëson qarkullimin e gjakut;

Punon vazodilatues dhe kontribuon në uljen e presionit të gjakut;

Përmirëson kujtesën dhe përqendrimin, shikimin dhe dëgjimin;

Rekomandohet për marrje mendsh (marramendje) dhe tringëllimë në veshët;

Rekomandohet për shërim pas infarktit dhe goditjes në tru;

Ndihmon funksionet seksuale.

Përmban: Selen - 100 mcg, Gingko Biloba - 90 mg.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.