• -5%
    FREZYDERM- Krem Per Strija FREZYDERM - 1

Moisturizes lëkurën,

zvogëlon humbjen e ujit transdermal,

përmirëson strukturën e lëkurës dhe

rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës,

Parandalon dobësimin, varjen dhe vija të indeve të lëkurës.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

5 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.