Mustela Stretch Marks me përbërësin aktiv të patentuar Galactoarabinactan, i cili merret nga ekstrakte të pemës së larshit, i cili ndihmon në parandalimin e çarjeve, mbështet fleksibilitetin, mban lëkurën të butë dhe siguron rezistencë ndaj tensionit. Mustela Stretch Marks Prevention Cream Wax and Shea Butter ushqejnë dhe lagështojnë lëkurën. I jep butësi lëkurës.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.