• -5%
    Vitabiotics Pregnacare Krem Per Strijat Vitabiotics - 1

Vitabiotics Pregnacare Krem Per Strijat

Udhëzime për përdorim

Masazhoni butësisht barkun, belin, vithet dhe gjoksin, duke shmangur zonën e thithit. Mos e aplikoni në lëkurë të copëtuar ose të irrituar. Shkundni para përdorimit.

Thithet lehtësisht për shkak të strukturës së hollë

Testuar dermatologjikisht

Nuk ka ngjyra artificiale

Asnjë eksperiment i kafshëve nuk është kryer

Me aromë natyrale

Përbërësit aktivë

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

5 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.