Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
  * * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

  Solgar – L-Methionine 500mg

  3 150,00 Lekë

  L-Methionine është një aminoacid thelbësor i cili vepron si një promotor antioksidant. Trupi jonë është në gjendje të konvertojë metioninën në cisteinë e cila vepron si prekursor i antioksidantit detoksifikues L-GlutathioneMetionina e cila është gjithashtu lipotropik, ndihmon në metabolizmin e yndyrnave.  Kjo formulë ofron formën e lirë të L-Metioninës e cila siguron një përthithje dhe asimilim më të mirë.

  • E përshtatshme për vegjetarianë.
  • Pa gluten, pa ngjyrues ose ëmbëlsues artificialë, pa konservantë.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Merrni nje kapsule dy here ne dite ne mes te ushqimit.

  Kujdes: Nëse jeni shtatzanë, ushqeni me gji ose merrni medikamente, konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj para se ta merrni këte produkt. Mbajeni larg fëmijëve.

  Sasia

  100 Artikuj